Haber Detayı
16 Kasım 2017 - Perşembe 08:42
 
Durmuyor , yorulmuyor.
Burdur Valiliğine atandığı günden bu yana en enerjisini Burdur için harcayan Şerif Yılmaz'ı durdurmak imkansız.
Diğer Haberi
Durmuyor , yorulmuyor.

Yoğun bir gündeme sahip olan Burdur Valisi Şerif Yılmaz bir dakikasını bile boşa harcamadan mesaisine yoğunlaşıyor.

 

Yoğun mesaisinin yanında Burdur'daki yatırımları da yakından takip eden Vali Yılmaz yine yatırımlarla ilgili bilgi almak için kurumları ziyaret ediyor ve işleyişlerini denetliyor.

 

Dün öğleden sonra mesaisini kurum ziyaretlerine ayıran Vali Yılmaz Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü , Şeker Fabrikası , Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü gibi kurumlarıda ziyaret etti.

 
 
İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Yılmaz, ziyaret esnasında yapımına devam edilen İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü binalarının  inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.
 
 
İL MÜDÜRLÜĞÜ VE SOSYAL HİZMET MERKEZİ YENİ HİZMET BİNALARI MAYIS 2018’DE TAMAMLANCAK.
 
İl Müdür V. Hasan Güven tarafından karşılanan Vali Yılmaz, bir süre görüştüğü Güven’den kurumun çalışmaları ile ilgili brifing aldı. Vali Yılmaz, İl Müdürlüğü’nden ayrılmadan ikmal ihalesinin ardından yapımına tekrar başlanan İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü hizmet binalarının inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. İl Müdürü Güven ve yüklenici firma yetkililerinden inşaatın son durumu ile ilgili bilgiler aldı.
 
Müteahhitten kaynaklanan sıkıntılar yüzünden geciken hizmet binalarının ikmal ihalesinin ardındın yeni ihaleyi alan firmaya iş teslimi yapıldığını belirten Müdür Güzel, 45’i tamamlanan hizmet binalarının  mayıs 2018’de tamamlanacağı bilgisini Vali Yılmaz’la paylaştı.
 
 
VALİ YILMAZ’DAN ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET.
 
Vali Şerif Yılmaz ikinci ziyaretini Burdur Şeker Fabrikasına yaptı. Müdür Nurettin Örgül’le bir süre makamında görüşen Vali Yılmaz, devam eden 2017-2018 yılı pancar alım kampanya dönemiyle ilgili Müdür Ergül’den bilgiler aldı. Bu yılki verim durumunu soran Vali Yılmaz ayrıca, şuana kadar teslim edilen pancar durumu ve şeker üretimiyle ilgili Müdür Ergül’den bilgiler aldı.
 
 
Vali Yılmaz son olarak Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne ziyarette bulunarak, İl Müdürü İsmail Türe’den kurumun çalışmaları ile ilgili brifing aldı. 
Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Durmuyor, ,, yorulmuyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı