Haber Detayı
24 Kasım 2017 - Cuma 09:43
 
CHP'li seçmeni sevindiren haber Osman Gök'ten geldi.
Burdur'un sevilen iş adamlarından olan Osman Gök İl Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi
CHP'li seçmeni sevindiren haber Osman Gök'ten geldi.

Cumhuriyet Halk Partisinde kongre sürecinin başlaması ile birlikte adaylarda yavaş yavaş belli olmaya başladı.

 

Merkez İlçe Başkan adaylığında Sıdıka Oğuzkan ve Fethi Aksöz yarışacak.

 

İl Başkanlığıu seçimleri için Cumhuriyet Halk Partililerin akıllarında acaba İl Başkanlığı'na Barış Ayten'in haricinde bir aday çıkacak mı sorusu ve beklentisinin cevabı bugün geldi.

 

Burdur'un ve CHP'nin sevilen isimlerinden birisi olan iş adamı Osman Gök bugün Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Cumhuriyet Halk Partisinin her bir kademesinde uzunca yıllar emek veren Osman Gök'ün adaylığı CHP'li seçmen ve üyeler tarafından büyük ilgi gördü.

 

CHP'nin baraj altında kaldığı dönemlerde bile elini taşın altına koymaktan çekinmeyen ve her daim CHP'nin yanında olan Osman Gök geçmiş dönemlerde Belediye Meclis üyeliği , İl Genel Meclis üyeliği ve Atatürkçü Düşence Derneği Başkanlığı gibi görevlerde de yer aldı.

 

Adaylığını açıklayan Osman Gök "Bugüne kadar partimin tüm kademelerinde yer aldım.İyi gün kötü gün diye hiç ayırmadım.Görevde olmadığım dönemlerde bile partimin yanından ve düşüncelerinden hiç ayrılmadım.Bundan sonraki mücadelemi de İl Başkanı olarak vermek istiyorum.Bu bayrak yarışında benimle birlikte mücadele edecek tüm arakadaşlarıma da başarılar diliyorum.Yolumuz bir , hedefimiz bir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Murat Korkmaz
Etiketler: CHP'li, seçmeni, sevindiren, haber, Osman, Gök'ten, geldi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı