Haber Detayı
30 Mart 2022 - Çarşamba 13:04
 
CHP heyetinden Ankara çıkarması.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı , Burdur ve Yeşilova Belediye Başkanları ile Milletvekili Göker AK Parti Milletvekili Özçelik ve Uğur'u ziyaret ettiler.
Siyaset Haberi
CHP heyetinden Ankara çıkarması.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İzzet Akbulut , Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz , Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker TBMM'ye ziyaret gerçekleştirdiler.

 

Başta Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur olmak üzere CHP'li Milletvekillerini de ziyaret eden heyet daha sonrasında Burdur Belediyesinin de ödül kazandığı programa katıldılar.

 

Ziyaretler hakkında kısa bir bilgi veren Burdur Belediye Başkanı Ercengiz "TBMM’ye giderek İlimiz vekillerine ziyaret gerçekleştirdik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Yapılan ziyaretler esnasında ilimizin ihtiyaçları Ankara’dan yapılması gerekenler ilimiz Milletvekillerine aktardık. İlimiz Milletvekillerinden bu konuda destek ve katkı sağlanılmasını istedik. İlimiz Milletvekilleri de büyük memnuniyetle Burdur ilimize yapılacak her türlü desteğe katkı vereceklerini ifade etti. Kendilerine bizi misafir ettikleri için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: CHP, heyetinden, Ankara, çıkarması.,
Yorumlar
Haber Yazılımı