Haber Detayı
04 Aralık 2017 - Pazartesi 07:34
 
CHP'de sular durulmuyor.
CHP Burdur Merkez İlçe kongresinin ardından yaşananlar partiyi yine büyük bir bölünmenin eşiğine getirdi.
Siyaset Haberi
CHP'de sular durulmuyor.

2 Aralık Cumartesi günü yapılan ve 2 aday arasında geçen Burdur Merkez ilçe kongresinden sonra ortalık yine karıştı.

 

Feti Aksöz ve Sıdıka Oğuzkan arasında geçen seçimde sandıktan Sıdıka Oğuzkan çıktı.

 

İl Başkanı Barış Ayten ve Milletvekili Mehmet Göker'in adayı olarak bilinen Feti Aksöz'ün seçimlerin sonunda sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar hem partilileri hem de sevenlerini üzdü.

 

Aksöz'ün iddiası seçimlerin kaybedilişini Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in diğer aday olan Sıdıka Oğuzkan'ı desteklemesine bağlıyor.

 

Bir haber sitesinin Feti Aksöz'ün aday çıktığı dönemlerde kendisini Ali Orkun Ercengiz'in adayı gibi gösterilmesine de tepki gösteren Aksöz seçimlerden sonra atılan manşetlere de tepki göstererek "Bu tür haberlerden rahatsız olmayan partimiz adına endişe duymayan arkadaşlar bana sakin ol diyeceğinize bu utanca sebep olana yakışmadığını söyleyebilseniz" dedi.

 

İL BAŞKANI AYTEN DE TEPKİLİ

İl Başkanı Barış Ayten ise sosyal medya hesabı Twitter üzerinden bir paylaşım yaparak "Güzel günler göreceğiz.Yok öyle gücün ve sermayenin arkasına sığınmak.Güç dediğini bir ay sonra göreceğiz.Şimdiden söyleyeyim ağlamak , diz dövmek yok.Kusurumuz olursa af ola.Hayırlısı" diyerek seçim sonuçlarına tepkisini gösterdi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: CHP'de, sular, durulmuyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı