Haber Detayı
20 Ocak 2018 - Cumartesi 12:29
 
Burdur'un gururu MMA'ya damga vurdu.
Antalya’nın Kemer İlçesinde düzenlenen MMA Türkiye Şampiyonasında, Burdur'un Kafkas Gençlik Spor Kulübü sporcuları Türkiye şampiyonluğu ve Türkiye üçüncülüğü getirdi.
Diğer Haberi
Burdur'un gururu MMA'ya damga vurdu.

Antalya’nın Kemer İlçesinde düzenlenen MMA Türkiye Şampiyonasında, Burdur Kafkas Gençlik Spor Kulübü sporcuları şampiyon olarak, Burdur’a büyük gurur yaşattı. Yasal kafes dövüşü olarak bilinen MMA Türkiye Şampiyonasına ülke genelinde 350 sporcu katıldı. Şampiyonada Burdur Kafkas Gençlik Spor Kulübü lisanslı sporcularından +105 Kilo ile Full ve Elit kategorisinde dövüşen Cihan Kaplan Ağır Siklet Türkiye Şampiyonu, 78 kiloda Full kategorisinde dövüşen Yunus Emre Şahbaz Türkiye üçüncüsü oldu.

 

Şampiyonları tebrik eden Burdur Kafkas Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Şerif ve AS Başkan Sabri Yıldız, sporcuların elde ettiği başarıdan dolayı gurur duyduklarını vurguladı. Kafkas Gençlik Spor Kulübü şampiyonlarının Türkiye’yi ve Burdur’u, Avrupa Şampiyonluğunda temsil edeceklerini ifade eden Başkan Şerif, sporcuları her zaman destekleyeceklerini sözlerine ekledi.

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Burdur'un, gururu, MMA'ya, damga, vurdu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı