Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 13:22
 
Burdur halkı ucuza et yiyebilecek.Başkan Ercengiz sözünü tuttu.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz seçim öncesinde erdiği sözleri ivedi şekilde uygulamaya başladı.Şimdi sıra tanzim satış noktasında.
Gündem Haberi
Burdur halkı ucuza et yiyebilecek.Başkan Ercengiz sözünü tuttu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yerel seçimler öncesinde verdiği sözler için ivedilikle hareket ediyor.

 

31 Mart seçimleri öncesinde Kültür Turları sözü veren Ercengiz seçimleri kazanır kazanmaz Burdur'lu kadınların Çanakkale , Konya gibi tarihi ve kültürel noktalara turlar düzenlemeye başlamış ve Burdur'lu kadınlardan tam not aldı.

 

Burdur Belediyesi Basın Bürsosundan bugün yapılan yazılı açıklamada Belediyenin tanzim satış noktası kuracağı bilgisine yer verildi.

 

Yapılan yazılı basın açıklamasında.Burdur Belediyesi tarafından Tanzim Satış Mağazası kurularak, halka ucuza ürün satılacak. Burdur’un yerli ürünlerinin satışının yapılacağı mağazada, et ürünleri de yer alacağı bilgisine yer verildi.

 

Bugüne kadar Burdur'lu yetiştirici ve üreticinin her daim lehine olarak yanında yer alan Burdur Belediye Başaknı Ali Orkun Ercengiz "Tanzim satış mağazası oluşturarak Burdur Halkıyla ucuza mâl ettiğimiz eti buluşturacağız. Birliğimizden temin ettiğimiz kuzuların satışını yapacağız. Bunun yanında Burdur’un yerli ürünleri de mağazamızda yer alacak” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Burdur, halkı, ucuza, et, yiyebilecek.Başkan, Ercengiz, sözünü, tuttu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı