Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 12:42
 
Burdur'daki her bir bireyi kongremize davet ediyoruz.
AK Parti 6.Olağan İl Kongresi 31 Aralık 2017 tarihinde yapılacak.
Siyaset Haberi
Burdur'daki her bir bireyi kongremize davet ediyoruz.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti İl Binasında düzenlediği basın toplantısında 31 Aralık’ta Hüsnü Bayer Spor Salonunda, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleşecek olan 6. Olağan Burdur İl Kongresine Burdur Halkını davet etti.

 

Başkan Mengi’ye basın toplantısında İl Başkan Yardımcısı Adem Çakıcı, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbulut, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve Gençlik Kolları Başkanı Belkıs Can eşlik etti.

 

Başbakan Binali Yıldırım’ın kongreye katılacağından dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını dile getiren Başkan Mengi, “AK Parti siyasi hayatına başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize vadettiği demokratikleşme, kalkınma, lider ülke olma, büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma yolunda başarı hikayesini destansı bir şekilde hizmet yürüyüşüne devam ediyor. AK Parti dava, teşkilatlar, vatan, millet ve bayrak için omuzlarına yük alanların partisidir, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük davaya inanmış kadrolarıyla birlikte iktidarımızın ilk 15 yılda kimsenin hayal bile edemediği atılımlar gerçekleştirilmiştir ve tüm vatandaşlarımız bu icraatlar’ a her seçimde oylarımızı arttırarak karşılık vermiştir.  AK Parti teşkilatlarında kongreler süreci devam ediyor. Bu süreç içerisinde Burdur’umuzun tüm ilçelerinde kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bütün ilçe kongrelerimizin geniş bir katılımla gerçekleşmesi, halkımızın ilk günkü aşkla AK Parti’mize olan bağlığının devam ettiğini göstermiştir. 31 Aralık  Pazar Günü  6. Olağan Burdur il Kongremizi inşallah gerçekleştireceğiz. Pazar günü gerçekleştireceğimiz İl  Kongremiz önemli ama kongremizi daha da önemli kılan Türkiye Cumhuriyeti Hükümetimizin Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın bizzat kongremize iştirak ediyor olmasıdır. Başbakanımız Binali Yıldırım’ın İl  Kongremize katılıyor olması hem heyecanımızı arttırmakta hem de sorumluluğumuzu bir kat daha yükseltmektedir. Bu heyecan ve coşku elbette ki bütün Burdurlu  kardeşlerimiz tarafından da paylaşılacaktır. Bütün Burdur halkımızı ilçelerimizden, köylerimize ve mahallelerimize kadar 6. Olağan kongremize davet ediyoruz. İnşallah tüm kongrelerimizin önce ilimize, sonra ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Pazar günüde kongremizi gerçekleştirip 2019 da yapılacak seçimlerin startını da vermiş olacağız” açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Burdur'daki, her, bir, bireyi, kongremize, davet, ediyoruz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı