Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 15:47
 
Burdur'da seçimi bitiren Göker sabaha karşı İstanbul'a gitti.
CHP Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker Burdur'da seçim sonuçlarını aldıktan hemen sonra İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'na destek vermek için İstanbul'a gitti.
Siyaset Haberi
Burdur'da seçimi bitiren Göker sabaha karşı İstanbul'a gitti.

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için uzunca bir süredir Burdur'da siyasi çalışmalarını sürdüren CHP Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker dün Burdur için seçim sonuçlarının alınmasının ardından İstanbul'a gitti.

 

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanlığı görevini de sürdüren CHP Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun PM üyelerini İstanbul'a çağırmasının ardından Burdur'dan Antalya'ya Antalya'dan da havayolu ile sabaha karşı İstanbul'a gitti.

 

İstanbul'da CHP Adayı Ekrem İmamoğlu'nun sandıkların başından ayrılmayalım çağrısı için İstanbul'a gittiğini ve orada yorgun olan görevlilerin görevlerini devralmak için İstanbul'a gittiğini ifade eden Göker "Kimse merak etmesin Bahar rüzgarları Burdur'umuzdan esmeye başladı ve tüm ülkeye dağıldı.Türkiye için Mart'ın sonu Bahar.Bizlere vekiller olarak üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız.Genel Başkanımızın dediği gibi gerekirse günlerce uyumayacağız fakat sandıklarımıza sahip çıkacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Burdur'da, seçimi, bitiren, Göker, sabaha, karşı, İstanbul'a, gitti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı