Haber Detayı
04 Ocak 2022 - Salı 17:36
 
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Türkiye'de 7.sırada
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz bir araştırma şirketinin Türkiye'de yaptığı araştırmada il belediye başkanları arasında en çok etkileşim alan belediye başkanları arasında yerini 7. sırada aldı.
Siyaset Haberi
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Türkiye'de 7.sırada

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz bir firmanın Türkiye'de yaptığı araştırmada en çok etkileşim alan ve beğenilen Belediye Başkanları arasında 57 il belediye başkanı arasında 7. sırayı kapmayı başardı.

 

BoomSocial isimli firmanın Türkiye genelinde il belediye başkanlarını konu alan araştırmasında Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 49 Belediye Başkanını geride bırakarak en çok etkileşim alan ve beğenilen belediye başkanları arasında 7. sırada yerini aldı.

 

BoomSocial firmasının Türkiye İl Belediye Başkanları Sosyal Medya Kullanım Performans Analizi raporunda ilk sırada Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan 1.sırada yerini alırken Fatih Mehmet Maçoğlu ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ise 2. ve 3. sıralarda yerini aldı.

 

Yaptığı işler ve halkla ilişkileri konusunda bölgede de ağırlığını koruyan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ise etkileşim ve beğenilme konusunda bir 7.sırada yer alıyor.

 

İşte açıklanan o raporda 57 Belediye Başkanı arasında ilk 15 ; 

 

1-Savcı Sayan 

2-Mehmet Fatih Maçoğlu 

3-Tanju Özcan 

4-Mehymet Zeybek 

5-Şahin Şerifoğulları

6-Aytekin Şenlikoğlu

7-Ali Orkun Ercengiz

8-Enver Dinçer

9-Recep Gürkan

10-Halil İbrahim Aşgın

11-Ercan Çimen 

12-Mehmet Siyam Kesimoğlu

13-Emrah Özdemir 

14-Süleyman Kılınç

15-Faruk Özlü

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Burdur, Belediye, Başkanı, Ali, Orkun, Ercengiz, Türkiye'de, 7.sırada,
Yorumlar
Haber Yazılımı