Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 22:05
 
Bucak İlçe Başkanı Besler "Haberler spekülatif"
Geçtiğimiz gün haber sitemizde yer verdiğimiz Bucak AK Parti teşkilatında yaşanan istifa haberine ilişkin AK Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler bazı haber ajanslarına yazılı bir açıklama gönderdi.
İlçeler Haberi
Bucak İlçe Başkanı Besler

Geçtiğimiz günlerde 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için Belediye Başkan Aday Adayı olmak için Bucak İlçe başkanlığı görevnden istifa eden Adem Şengül'ün ve kalabalık bir ekibin AK parti'den istifasıyla ilgili olan haberimizin diğer yazılı haber mecralarında yer almasının ardından Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler imzası ile bazı yayın organlarına gönderilen yazılı açıklmasından "Son günlerde bazı çevreler, bazı internet gazeteleri üzerinden, Bucak Ak Partimiz için spekülatif haberler servis etmektedirler. Ak Partimiz her zaman olduğu gibi Bucak’ımızda güçlüdür ve öndedir. Milletvekillerimiz, il başkanlığımız ve yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte uyum içerisinde çalışarak ilçemiz için özlenen bir çalışma ortamı oluşturduk." ifadelerini kullandı.

 

İlşte Bucak ilçesinin yeni AK Parti İlçe Başkanı Besler'in o yazılı açıklaması  ; 

Son günlerde bazı çevreler, bazı internet gazeteleri üzerinden, Bucak Ak Partimiz için spekülatif haberler servis etmektedirler. Ak Partimiz her zaman olduğu gibi Bucak’ımızda güçlüdür ve öndedir. Bucak halkının gönlünde Ak Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdası vardır. Cumhurbaşkanımızın gönlünde de Bucak sevdası vardır. Bu karşılıklı sevda, bizlerin yegane güç kaynağımızdır. 


Geçtiğimiz cumartesi akşamı Bucak’ımızda, göreve yeni başlayan yönetim kurulu üyelerimiz, belediye başkan adayımız, Burdur İl Başkanımız ve Milletvekillerimizle birlikte ilk toplantımızı yaparak, seçim çalışmalarına başladık. Milletvekillerimiz, il başkanlığımız ve yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte uyum içerisinde çalışarak ilçemiz için özlenen bir çalışma ortamı oluşturduk. Ancak bu birlik ve beraberliği hazmetmekte zorlanan, kenetlenmiş bir teşkilat tablosu karşısında afallayıp kalan bazı kesimler, ısrarla “bölünmüşlükten” bahsederek, şuncu buncu adı altında yaftalama girişiminde bulunmaktadır. Şunu açık ve net olarak söylüyorum ki; şahsım ve yönetim kurulu üyelerim, Ak Parti çatısı altında olmak isteyen, bizimle beraber yürümek isteyen hiç kimseyi dışarıda bırakmadık ve bırakmayacağız. Bizim için şahıslar değil, davamız önceliklidir. Davamızı savunan herkese de kapımız açıktır. 31 mart yerel seçimleri için, Belediye Başkan Adayımız Sayın Emrullah Ünal ile birlikte çok çalışarak, Bucak’ımıza değer katacak, ilgi çekici ve cazip projeleri, seçim süreci içerisinde halkımızla paylaşacağız. Kendisine desteğimiz ve güvenimiz tamdır. “Mezara Kadar Değil Pazar’a Kadar” beklentisi içinde olanların kararlarına da saygılıyız. Kendilerine, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın şu sözlerini hatırlatmak isterim :  “AK Parti kardeşliğin partisidir. Birileri bizim partideki değişimle ilgili sözlerimizi ısrarla farklı yönlere çekmenin gayreti içindedir. Yol arkadaşlığı asla kişilerle kaim değildir. Şahsım dahil hiç kimse kendini davanın üzerinde göremez”


Biz Bucak’ta Ak Parti olarak zindeyiz, güçlüyüz, öndeyiz, biriz ve beraberiz. Bu gücümüzü de sağduyulu Bucak’lı hemşehrilerimizden ve teşkilat mensuplarımızdan almaktayız. Kendilerine bu vesile ile çok teşekkür ediyorum.

 

 

Bucak İlçe Başkanı Besler yazılı basın açıklamasında istifalar hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

 

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Bucak, İlçe, Başkanı, Besler, "Haberler, spekülatif",
Yorumlar
Haber Yazılımı