Haber Detayı
17 Ekim 2018 - Çarşamba 00:10
 
Bu kadar da olmaz dedirten iddia Burdur'dan.
Bugün Burdur Türk Telekom Müdürlüğünde yaşanan olay bu kadar da olmaz dedirtti.
Diğer Haberi
Bu kadar da olmaz dedirten iddia Burdur'dan.

Bugün Burdur Türk Telekom Müdürlüğünde yaşandığı iddia edilen bir olay bu kadar da olmaz dedirtti.

 

Bugün sabah saatlerinde Nuri D. isimli vatandaş çalıştığı kuruma ait 18 adet internet ve telefon hizmetlerinin fatura nüshalarını istedi.Türk Telekom yetkilisinin verdiği cevap ise deyim yerindeyse bu kadar da olmaz dedirtti.

 

İddiaya göre olay şöyle ; Türk Telekom yetkilisi Nuri D. isimli fatura nüshası talep eden vatandaştan fatura örneklerinin basılacağı A4 ebatında fotokopi kağıtlarını kendisinin getirmesi gerektiğini beyan etti.

 

Nuri D. isimli vatandaş "tamam siz basın ben kağıtları getireyim" dediyse de kağıtlar gelmeden nüshaları basamacağını beyan kurum yetkilisi durumun Genel Müdürğünün emri olduğunu belirtti.

 

Nuri D. isimli vatandaş yakın bir kırtasiye bulup Türk Telekom yetkililerinin istediği A4 boytunda fotokopi kağıtlarını Telekom Müdürlüğü yetkililerine teslim ettikten sonra fatura nüshalarını alabildi.

 

Yaşanan bu olaya tepkisini sosyal medya hesabı olan Facebook hesabı üzerinden dile getiren Nuri D. "Bu uygulama Türk Telekom Genel Müdürlüğü'nün emriymiş.yarın kendi cebimden 50 adet fotokopi kağıdı alıp Telekom Müdürüne vereceğim.Benim elim ayağım tutuyor , ya yaşlı bir büyüğümüz girer fatura sureti almaya giderse bulamaz. Benim verdiğim kağıtları garibanlarda ve yaşlılarda kullansınlar diye.Ne Günlere Kaldık..." diyerek sitemini dile getirdi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Bu, kadar, da, olmaz, dedirten, iddia, Burdur'dan.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bu kadar da olmaz dedirten iddia Burdur'dan.
Yorumlar
Haber Yazılımı