Haber Detayı
06 Ocak 2021 - Çarşamba 15:42
 
BTSO ile Halk Bankası arasında finansman protokolü imzalandı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank arasında Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı.
Diğer Haberi
BTSO ile Halk Bankası arasında finansman protokolü imzalandı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank arasında Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı protokolü imzalandı.

TOBB ile Halkbank arasındaki işbirliği kapsamında “Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı” Burdur’da da hayata geçirildi. Halkbank Antalya Bölge Koordinatörü Mikail Özdemir ve BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik “Paraf Ticari Kredi Kartı Güvenceli Tedarik Zinciri”ni başlatan imzaları attılar.

İşbirliği anlaşmasının avantajlarını aktaran BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik: “Bizler de ilimizdeki KOBİ’lere ve üyelerimize faydalı olacak bu finansmanın anlaşmasını gerçekleştirerek, tüccar ve sanayicilerimizi ekonomik anlamda rahatlatacak bir protokol imzaladık. Protokolümüz kapsamında üyelerimize ticaret hayatlarında çeşitli avantajlar mevcut. Satıcıya tahsilat, alıcıya vade avantajları sağlanıyor. Ticaret ve sanayide alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açan bu işbirliği kapsamında üyelerimiz çek-senet takibi yapmadan, tahsilat derdiyle uğraşmadan ürünlerini satabilecekler. Satılan ürünün bedelini de tahsilat riski taşımadan Halkbank’ın garantisiyle, peşin veya taksitli alacaklar. TOBB logolu Paraf KOBİ Kredi Kartlarıyla ürününü alacak ve ödemesini de 18 aya ulaşan esnek vadelerle yapabilecek. Böylelikle kredi, çek, senet, teminat mektubu yerine Paraf Ticari Kredi Kartları ile kolay ve uygun maliyetli ticaret imkânı sağlanacak. Bunlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz Halkbank şubeleriyle iletişime geçebilirler. Hayırlı olsun” dedi.

Protokolde Halkbank Antalya Ticari ve KOBİ Pazarlama Bölüm Müdürü Hacı Bekdur ve Halkbank Burdur Şube Müdürü Selçuk Arık’ın yanı sıra BUTSO Meclis Başkanı Ömer Çeliker, BUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yardım ve BUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ali Daldal da hazır bulundular.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: BTSO, ile, Halk, Bankası, arasında, finansman, protokolü, imzalandı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı