Haber Detayı
30 Aralık 2018 - Pazar 01:11
 
Bayanların yüzü gülünce Başkan mutlu olur...
Burdur Belediyesinin bir organizasyonu olan ve 2018 yılının son günlerine denk gelen kadınlar matinasında herkesin yüzü güldü.Bayanlar gönlünce eğlendi.
Diğer Haberi
Bayanların yüzü gülünce Başkan mutlu olur...

Burdur Belediyesinin organize ettiği bayanlar matinası Burdur'lu hanımlardan çok yoğun ilgi gördü.

 

Bir çok noktadan kaldırılan otobüsler ile matinaya katılacak bayanlar evlerinden alınarak önce Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile birlikte Burdur Belediyesi Sultandere Hizmet Kampüsünü gezen bayanlar daha sonra yine otobüsler ile Konferans ve Sergi Salonuna kadınlar matinasına getirildi.

 

Matina başlamadan önce kısa bir konuşma yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “ 5 yıl önce size söz vermiştik. Beşikteki yavrumuza, okula giden evladımıza, tarlada çalışan bacımıza, evine çoluğunu çocuğuna rızık götürmek isteyen kardeşimize, torununa bakan babaannemize ninemize, sözümüzü tutmak için gece gündüz çalışacağız demiştik. Sözlerimizi tutmak için gece gündüz çalıştık. 2018 yılını geride bırakıyoruz. Acısıyla tatlısıyla bugün sizleri burada buluşturup birlikte eğlenelim istedik. Hem size yaptığımız işleri gösterelim hem de Burdur Belediyesi’nin borçsuz dertsiz neler yapabileceğini neler yapabildiğimizi, kendi emekçimizin elinden çıkan işleri göstermek istedik. Çünkü Burdur halkı her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizler siyasetçiyiz. Bizler sadece siyasetçi olarak sizlerin karşısına gelmedik. Bizler bu Burdur’un evladı olarak sizlerin Ali’si olarak, sizlerin güvendiği bizim çocuğumuz dediği Burdur’un çocuğu Ali olarak karşınıza geldik ve ölümüzde de doğumumuz da her şeyimizle Burdur da olacağımızın sözünü vererek gelmiştik. Bize eğer sokakta hırsız diyen, yolsuzluk yaptı diyen, eksik iş yaptı diyen yoksa bu bizim için en büyük şereftir onurdur. Daha iyilerini yapabilmek için Burdur’a yakışan şeyler yapabilmek için gece gündüz demeden son günümüze kadar çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Sanatçı Fahriye Kuru ve Ümmü Erbil'in seslendirdiği birbirinden güzel onlarca şarkıyla gönüllerince eğlenen bayanlar 2018 yılının stres ve yorgunluğunu attı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Bayanların, yüzü, gülünce, Başkan, mutlu, olur...,
Yorumlar
Haber Yazılımı