Haber Detayı
22 Haziran 2019 - Cumartesi 22:42
 
Başkanlar Ercengiz ve İmamoğlu bir araya geldi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yenilenen İstanbul seçimlerinde İmamoğlu'na destek için İstanbul'a gitti...
Siyaset Haberi
Başkanlar Ercengiz ve İmamoğlu bir araya geldi.

Başkan Ercengiz Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul’da.

 

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz iptal edilen ve 23 Haziran 2019 tarihinde (yarın) yenilenecek olan İstanbul seçimleri için İstanbul’a gitti.

 

İstanbul’da Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu için CHP Milletvekilleri ve Genel Başkan Yardımcıları ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Başkan Ercengiz daha sonra Ekrem İmamoğlu’nun seçim otobüsünde Ekrem İmamoğlu ile birlikte son mitingi gerçekleştirmek üzere Üsküdar ilçesine geçti.

 

Millet İttifakı İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte otobüste İstanbulluları selamlayan Ercengiz Üsküdar’da miting alanından sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaparak İmamoğlu’nun Burdur’a ve Burdur halkına gönderdiği selamı iletti.

 

İstanbul izlenimleri için kendisine ulaştığımız Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “İstanbul halkı 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli idareler seçimlerinde kararını Ekrem Başkan’dan yana kullanmıştır.Ekrem İmamoğlu İstanbul'un seçilmiş Belediye Başkanıdır.İki günlük İstanbul çalışmalarımızda gördük ki AK Parti ve MHP seçmeni bile seçimlerin hukuksuz yere iptal edildiğinin farkında ve Sayın İmamoğlu’nun 18 günlük kısacık bir dönemde neler yaptığını iyi anali etmiş durumda.Bundan dolayı İstanbul kararını vermiş ve hem İstanbul için hem Türkiye için her şey çok güzel olacak. Ayrıca Ekrem Başkanımızın Burdur’lu hemşerilerimize çok selamı var. Şimdiden İstanbul seçimleri ülkemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Başkanlar, Ercengiz, ve, İmamoğlu, bir, araya, geldi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı