Haber Detayı
06 Şubat 2018 - Salı 00:17
 
Başkan Gazi için Ankara'ya araç gönderdi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Zeytin Dalı Harekatı kapsamında yaralanan Gazi Emrah Bulut için Ankara'ya araç gönderdi.
Diğer Haberi
Başkan Gazi için Ankara'ya araç gönderdi.

Zeytindalı Harekatı kapsamında Üsteğmen Oğuz Kaan Usta’nın şehit düştüğü çatışmada yaralanarak Gazi olan Emrah Bulut'un GATA'da tedavisi tamamlandı.

 

Burdur'lu siyasilerin Ankara'da GATA'da da ziyaret ettikleri ve yalnız bıraklamdıkları Gazi Emrah Bulut'un GATA'da tedavisinin tamamlanmasının ardından Burdur'a dönüşünde rahat etmesi için Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz Belediyeye ait bir araç görevlendirerek Gazi Emrah Bulut'u Burdur'a getirtti.

 

Herekat sırasında yaralanan ve Gazi ünvanını alan Emrah Bulut'un ailesinin haberi olmaması dolayısıyla bugüne kadar yapılan ziyaretleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayan siyasiler Emrah Bulut'un evine ulaşmasıyla birlikte geçmiş olsun ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

 

Gazi Emrah Bulut'un Burdur'a gelmesiyle birlikte ilk ziyareti Burdur Belediye Başkanı ALi Orkun Ercengiz yaptı.Ardından Ankara'da da Gazi Emrah Bulut'u ziyaret eden AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ziyaret etti.

 

 

Haberi ait video alt taraftadır...

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Başkan, Gazi, için, Ankara'ya, araç, gönderdi.,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı