Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 00:33
 
Başkan Ercengiz vatandaşa seslendi.
Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz vatandaşa seslendi "Daha az çöp üreterek emekçilerimize yardımcı olabiliriz"
Diğer Haberi
Başkan Ercengiz vatandaşa seslendi.

Burdur'un en büyük pazarı olan Salı Pazarında pazar bittiğinde arkada kalan manzara herkesin malumu.

 

Burdur Belediyesi temizlik ekiplerinin Salı günleri salı pazarından hemen sonra çarşamba sabahına hazır ettikleri alanda geriye kalan çöpü ekiplerin temizlemesi saatler alıyor ve alanda temizlik görevi yapan emekçiler bir sonraki güne iehri hazırlamak için tekrar mesai başı yapıyorlar.

 

Emekçilerin bu durumunu dile getirmek isteyen Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz de konuya ilişkin bir temmenisini sosyal medya hesabı Twitter üzerinden dile getirdi.

 

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz akşam saatlerinde Salı pazarı uzay çatı altındaki durumun bir görselini paylaşarak "An itibarıyla Salı Pazarımız" başlığı ile paylaştı.

 

Sosyal medya kullanıcılarının destek verdiği Başkan Ercengiz'in  vatandaşa ve pazarcı esnafına sosyal medya hesabı twitter üzerinden şu cümleler ile seslendi "Keşke temizlik işçilerimizi de biraz düşünebilsek! Bu arkadaşlarımız gece 12 ya da biraz daha geç bir vakte kadar pazar alanını temizleyecekler ve sabah yine mesaiye gelecekler, bu arkadaşlarımıza çöpü daha az üreterek yardımcı olabilirsiniz." 

 

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Başkan, Ercengiz, vatandaşa, seslendi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı