Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 17:26
 
Başkan Ercengiz seçim öncesi verdiği sözü tuttu.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in 31 Mart öncesi projeleri arasında olan ve bayanlara sözü olan kültür turlarını başlattı.
Gündem Haberi
Başkan Ercengiz seçim öncesi verdiği sözü tuttu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in, söz verdiği gibi kadınlara yönelik günü birlik Konya ve Çanakkale turları gerçekleştiriliyor. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Burdur Belediyesi kadın, çocuk ve yaşlılara öncelik tanıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen Kültür Turları 17 Mayıs Cuma günü saat:05.00’de Konya, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da ise Çanakkale gezisi olarak belirlendi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılan müracaatların ardından, geziye katılacak kadınlar, noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecek.

Gerçekleşecek kültür gezileri için bilgilendirmede bulunan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Seçim döneminde kadınlarımıza söz vermiştik. Tatil imkânı bulamayan kadınlarımızı ellerini ceplerine sokturmadan belirlenen program dâhilinde ağırlayacağız. Geziye katılmak isteyen kadınlarımız Hafta içi her gün Saat:09.00-17.00 saatleri arasında Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne kimlikle müracaatta bulunarak kayıt sırasına göre kendilerine numara verilecek. Müracaatlar tamamlamasının ardından kura yapılarak”  ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Başkan, Ercengiz, seçim, öncesi, verdiği, sözü, tuttu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı