Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 20:20
 
Başkan Ercengiz'in attığı Tweet merak uyandırdı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz attığı tweet ile Burdur halkında merak uyandırdı.Ercengiz ne demek istedi ?
Gündem Haberi
Başkan Ercengiz'in attığı Tweet merak uyandırdı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz bugün 18:00 sıralarında sosyal medya hesabı Twitter üzerinden paylaştığı bir gönderi merak konusu oldu.

 

Başkan Ercengiz'in "Sözlerimizi bir bir yerine getiriyoruz. Çok yakında duyurusunu yapacağımız dev yatırım ile bir sorunu daha gidermiş olacağız. Allah utandırmasın Burdurumuz her şeyin en iyisini hak ediyor, konuşarak değil iş üreterek büyüteceğiz." paylaşımı Burdur'lular ve siyasiler arasında merak uyandırdı.

 

Bir çok yoruma sebep olan ve merak edilen paylaşımı ile ilgili olarak kendisine telefonla ulaştığımız Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımın bugün kendisini ziyarete gelen Türkiye'nin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan ve Burdur'a yatırım yapacak olan Gürallar A.Ş ile bir ilgisi olup olmadığını sorduğumuz Başkan Ercengiz "Hayır.Paylaştığım bu bilgi Gürallar A.Ş'nin Burdur'umuza yapacağı yatırım ile ilgili değil.Zira bu yeni bir konu değil Burdur Belediyesi olarak yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalıştığımız bir projeydi.Bu gün paylaştığım müjde ise Burdur'un en büyük sorunlarından bir tanesi ve oldukça yüksek bir yatırım gerektiren proje.Önümüzdeki günlerde zaten sizlerin aracılığı ile bir basın toplantısı düzenleyerek konuyu sizlere ve kamuoyuna açıklayacağız.Sosyal medyada yaptığım paylaşımımda da belirttim bizler konuşarak değil iş üreterek büyümeyi kendimize şiar edindik.Şimdiden vatandaşımıza bu dev projenin hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Başkan Ercengiz'in paylaşımında bahsettiği bu yatırım ve projenin basın toplantısın yapılacağı güne kadar gizemini koruyacağa benziyor.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Başkan, Ercengiz'in, attığı, Tweet, merak, uyandırdı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı