Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 12:42
 
Başkan Ercengiz'in 10 Kasım mesajı.
Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz 10 Kasım dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.İşte Başkan Ercengiz'in o mesajı.
Gündem Haberi
Başkan Ercengiz'in 10 Kasım mesajı.

Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz 10 Kasım dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.Mesajında "Aramızdan ayrılışının 80’inci yılında, Türk ulusunun gönlünde ölümsüzleşen Yüce Önder Atatürk'ü bir kez daha saygı, minnet, şükran ve özlemle anıyoruz" ifadelerini kullanan Başkan Ercnegiz'in 10 Kasım mesajı şöyle ; 

 

"Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 80’inci yılında ulusça, saygı, sevgi ve şükranla anıyoruz. 

O, bilgisi, sevgisi, hoşgörüsü, barışçılığı ve demokrat kişiliği ile tüm insanlığın saygı duyduğu örnek bir liderdir. Büyük Önder Atatürk, ülkenin ve halkın içinde bulunduğu olanaksızlıklara boyun eğmemiş, kararlı ve dirençli tutumuyla Türk halkını bağımsız Türkiye ülküsü doğrultusunda yönlendirerek zafere ulaştırmıştır.

Ulusumuzun ışık kaynağı, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, aydınlık Türkiye'nin sembolü, büyük devrimci ve düşünce adamı Yüce Atatürk'ün yurttaşlarımızın gönlündeki erişilmez yeri hiçbir zaman değişmeyecektir.

Aramızdan ayrılışının 80’inci yılında, Türk ulusunun gönlünde ölümsüzleşen Yüce Önder Atatürk'ü bir kez daha saygı, minnet, şükran ve özlemle anıyoruz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ercengiz'in, 10, Kasım, mesajı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı