Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 22:31
 
Başkan Ercengiz "Hodri Meydan" dedi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz katıldığı televizyon programında Belediye Başkan Adaylarını canlı yayına davet etti.
Siyaset Haberi
Başkan Ercengiz

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ercengiz bugün akşam saat 20:00'da Kanal 15 televizyonunda Bilal Karasakal'ın hazırladığı Gündem Özel programına konuk oldu.

 

Bilal Karasakal'ın moderatörlüğünü yaptığı canlı yayına Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel , Dergi Ayrıntı sahibi gazeteci Cemalettin Bektaş ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz katıldı.

 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Ercengiz programın sonunda ise eleştirilere daha iyi cevap verebilmenin tek yolunun diğer partilerin adayları ile birlikte bir canlı yayına çıkmak olduğunu belirterek "Ben şu anda 5 yıldır icracıyım.Kimilerine göre eksiğim çok olabilir ama ben doğru yaptığıma inanıyorum.Hodri meydan diyorum aday arkadaşımız gelsin bize burada bende hesap sorsun.Dersine çalışsın gelsin , hesap sorsun.Bizi vatandaşımız canlı yayında izlesin.Fakat aday arkadaşımız da dersine çalışsın gelsin bende ona sorular soracağım" ifadelerini kullanarak diğer adayları canlı yayına açık oturuma davet etti.

 

Diğer adayların Başkan Ercengiz ile aynı canlı yayına çıkma teklifini kabul edip etmeyecekleri ise merak konusu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ercengiz, "Hodri, Meydan", dedi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı