Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 19:15
 
Armağan İlci Mahallesi Başkanını bağrına bastı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in Armağan İlci Mahallesinde gerçekleşen toplantıya katılanlar Başkan Ercengiz'i coşkuyla karşıladı.
Siyaset Haberi
Armağan İlci Mahallesi Başkanını bağrına bastı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri için mahallelerde toplantılar düzenleyen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz bugün Armağan İlci Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

 

Armağan İlci Mahallesi sakinleri Başkan Ercengiz'in alana girmesiyle birlikte bizim Ali sloganları atmaya başladı.

 

Açılış konuşmasını CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut yaptı.Akbulut Belediye Meclis Üyeleri ile , İl Genel Meclis üyelerinin tanıtımını yaptıktan sonra mikrofonu Armağan İlci Mahallesi muhtarına bıraktı.Armağan İlci Mahallesi Yunus Bilgiç'in Başkan Ercengiz'e mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etmesinin ardından alkışlarla mikrofonu Başkan Ercengiz'e verdi.

 

Ercengiz seçildiği 2014 yılından bu yana Burdur'da yapılan yatırımlarını anlattı.

 

Toplantı sonrasında Armağan İlci Mahallesi sakini olan fakat yaşı dolayısıyla toplantıya katılamayan ve Başkan Ercnegiz'e torunu ile haber gönderen bir yaşlıyı evinde ziyaret etti.

 

Mahalle sakini yaşlı bayanın hayır duasını aldıktan sonra seçim çalışmalarına devam etmek için mahalleliler tarafından alkışlar ve sloganlarla mahalleden uğurlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Armağan, İlci, Mahallesi, Başkanını, bağrına, bastı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı