Haber Detayı
06 Temmuz 2021 - Salı 14:30
 
AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanlarını da bekleriz.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Burdur'a gelişini polemik haline getirmek isteyenlere net konuştu. AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanlarını da en iyi şekilde ağırlar misafir ederiz"
Siyaset Haberi
AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanlarını da bekleriz.

Geçtiğimiz hafta sonu Burdur Belediye Başkanlığının misafiri olarak 2 günlük bir program yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Burdur programını polemik konusu haline getirmek isteyenlere Burdur Belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz net bir cevap verdi.

 

Başkan Ercengiz sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapıtığı paylaşımda  "Başta Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin olmak üzere tüm Ak Partili Belediye Başkanlarını Burdur'a davet ediyorum.Bizler atamızdan babamızdan gelen misafire hürmet etmeyi öğrendik. Şüpheniz olmasın gelecek AKP’li Belediye Başkanları da en iyi şekilde ağırlanacak ve şehrimizde misafir edilecektir" ifadelerine yer verdi.

 

Başkan Ercengiz şunları söyledi ; 

Bizler atamızdan babamızdan gelen misafire hürmet etmeyi öğrendik. Şüpheniz olmasın gelecek AKP’li Belediye Başkanları da en iyi şekilde ağırlanacak ve şehrimizde misafir edilecektir.nasıl bir katma değer sağlarız onu düşündük bundan sonra da düşünmeye devam edeceğiz. Bizleri eleştiren ve utanmadan yanlı haber yapan ve yaptıranlara cevabımız şudur; başta Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin olmak üzere tüm AKP’li Belediye Başkanlarını Burdur’da davet ediyorum.Bizler atamızdan babamızdan gelen misafire hürmet etmeyi öğrendik. Şüpheniz olmasın gelecek AKP’li Belediye Başkanları da en iyi şekilde ağırlanacak ve şehrimizde misafir edilecektir. Saygılarımla...

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: AK, Partili, Büyükşehir, Belediye, Başkanlarını, da, bekleriz., Fatma Şah
Yorumlar
Haber Yazılımı