Haber Detayı
19 Kasım 2018 - Pazartesi 21:28
 
AK Partili Başkandan skandal sözler.
AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık sosyal medya üzerinden Belediye Başkanı Ercengiz'e tehdit gibi sözler sarf etti. "Konumunu gönder oraya gelelim"
Siyaset Haberi
AK Partili Başkandan skandal sözler.

AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık sosyla medya hesabından yaptığı paylaşımla ağızları açık bıraktı.

 

Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i hedef alarak sosyal medya hesabından "Bulunduğun adresin konumunu gönder de oraya gelelim" diyerek tehdit gibi sözler söyledi.

 

Ateşin fitilini ateşleyen ise AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat AKbıyık'ın Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e geçtiğimiz Pazar günü nerede olduğunu sormasıyla başladı.

 

Bir takım temaslar için Burdur'a gelen T.B.M.M Başkanı Binali Yıldırım'ın programını kast ederek "T.B.M.M. Meclis Başkanımız Şehrimize geliyor ve şehrimizin Belediye Başkanı maalesef yine ortada Yok.Yoksa Ali' m balık sezonu açılınca balığamı gittin yine" diyerek özel hayatın gizliliğini sorgulayacak sorularla gündeme bomba gibi düşen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık sosyal medya hesabı Facebook paylaşımlarına ise "Vatandaş olarak T.B.M.M Başkanımız Burdur'a gelmiş.Gözlerimiz Belediye Başkanı nerede diye seni aradı.Doğrusu pazar gününün resmi tatil olduğunu unutmuşuz.Bulunduğun adresin konumunu gönderde oraya gelelim Ali'm" ifadelerini kullandığı paylaşımına ise Belediye Başkanından cevap gecikmedi.

 

Belediye Başkanı Ercengiz Akbıyık'a cevaı yine sosyal medya hesabı olan Twitter üzerinden verdi.Ercengiz "Dün AKP Merkez İlçe Başkanı nerede olduğumu merak etmiş,bak Murat'cığım ; Benim nerede olduğumun hesabını sana vermem.Sen önce kime neyi soracağını öğren.eğer çok merak ediyorsan oradan buradan yazma gel yanıma nerede olduğumu anlatayım" ifadelerini kullanan Başkan Ercengiz "Şimdi evimdeyim ! Evimi mi basacaksınız.Alışıksınız gelip evimizde boğazımızı sıkmaya.Ama sakın böyle bir şeye yeltenmeyin bu kez tepkimiz ağır olur" diyerek 24 Haziran seçimleri öncesinde AKP'li heyetin CHP İl Başkanlığı binasında bir gencin boğazını sıktığı  olaya da gönderme yaptı.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: AK, Partili, Başkandan, skandal, sözler.,
Yorumlar
Haber Yazılımı