Haber Detayı
20 Ocak 2018 - Cumartesi 12:35
 
AK Parti siyasetinde çıta en üst seviyede.
Volkan Mengi ile birlikte AK Parti siyasetinde çıta en üst seviyeye yükseldi.
Siyaset Haberi
AK Parti siyasetinde çıta en üst seviyede.

31 Aralık 2018 tarihinde yapılan 6.Olağan Genel Kurulda İl Başkanı olarak seçilen Volkan Mengi ile birlikte AK Parti siyasetinde çıta en üst seviyeye yükseldi.

 

İl Başkanı seçilmeden önce "Vatandaşın sorununu yerinde dinlemeden kalıcı çözümler bulmak zor olur" söylemiyle gündeme gelen ve il başkanı seçildikten hemen sonra vatandaşların ve mahallelerin sorunlarını yerinde dinleyen AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi çalışmalarına Şirinevler Mahallesinden başladı.

 

AK Parti Burdur İl başkanı Volkan Mengi, programı kapsamında Şirinevler Mahallesinde yaşayan Kul Ailesinin evinde ziyaret etti. Kul ailesinin evine misafir olan Burdur AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Kul ailesinin isteklerini , mahalle ve Burdur'la  ilgili  düşüncelerini dinledi.

 

Vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, istişarelerde bulunmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Mengi, “AK Parti Teşkilatımızla birlikte ev ziyaretlerimizin startını bugün Şirinevler mahallemizden veriyoruz. Bugün Mustan Kul ve değerli ailesinin evlerine konuk olduk. Hem değerli ailemizle hem de mahalle sakinleriyle hasbihal etme imkanı bulduk. Bundan sonra hemşerilerimizle ev ziyaretlerinde  hep bir arada olmaya çalışacağız. Göreve geldiğim günde belirttiğim gibi gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Güçlü Türkiye yolunda, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da sözlerini yerine getirerek, 2019 seçimlerine kadar kapısını çalmadık ev, sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Murat Korkmaz
Etiketler: AK, Parti, siyasetinde, çıta, en, üst, seviyede.,
Yorumlar
Haber Yazılımı