Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 12:11
 
AK Parti seçim bölgelerini boş bırakmıyor.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik seçim bölgelerinde çalışmalarına devam ediyor.
Siyaset Haberi
AK Parti seçim bölgelerini boş bırakmıyor.

AK Parti Burdur İl Başkanlığı Ağlasun, Çeltikçi ve Kemer İlçelerinde İlçe ziyaretlerinde bulunarak Belediye Başkan Adaylarına destek istedi.

 

Ağlasun, Çeltikçi ve Kemer İlçe Ziyaretlerini AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ve İl Başkan Yardımcıları gerçekleştirdi.

 

Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasıyla tüm AK Parti teşkilatlarının saha çalışmalarını hızla devam ettiğini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “Burdur Merkezdeki çalışmalarımızın yanı sıra Milletvekillerimizle birlikte ilçe ziyaretlerimize belli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. İl ve  İlçe Teşkilatlarımız her gün İlçe SKM’lerimizin yapmış olduğu programlar kapsamında çalışmalarını gerçekleştiriyor. AK Parti Teşkilatlarımız sadece seçim döneminde değil her zaman hemşerilerimizin yanında . Partimiz olarak seçimden seçime değil, her zaman saha çalışmalarını gerçekleştirdik. İl, İlçeler ve Beldelerimizin Adayları açıklandı andan itibaren her adayımızın yanındayız. Her ilçemiz için projelerimiz var, Milletvekillerimizle birlikte bu projelerimizi hükümetimizin desteği ile kazandırmaya çalışacağız. Tüm seçimlerde hemşerilerimize yapabileceğimizin sözünü verdik ve verdiğimiz sözünde arkasında durduk. Belediyeciliğin mimarı Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde İlçelerimize hizmet etmek için çalışacağız. Hiçbir Belediye Başkan Adayımızda mesai kavramı asla olmayacaktır” şeklinde açıklamada bulundu.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: AK, Parti, seçim, bölgelerini, boş, bırakmıyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı