Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 14:38
 
AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik'in 1 Mayıs mesajı.
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik'in 1 Mayıs mesajı.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

 

Özçelik mesajında "Emeği, alın terini ve helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir anlayışın temsilcileri olarak, ülkemizin mutlu ve müreffeh geleceğine yürüyüşünde çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarına, çalışma şartlarının iyileştirilmesine, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarına büyük önem veriyoruz" ifadelerine yer verdi.

 

İşte Özçelik'in 1 Mayıs mesajı ; 

 

İşçi ve emekçilerin Ülkenin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında emek ve alın terleriyle önemli pay olduklarını belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Emek ve alın teriyle ülkemizin büyümesi ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Emeği, alın terini ve helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir anlayışın temsilcileri olarak, ülkemizin mutlu ve müreffeh geleceğine yürüyüşünde çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarına, çalışma şartlarının iyileştirilmesine, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarına büyük önem veriyoruz.

Toplumun her kesiminin görüşlerini demokratik platformlarda dile getirmesinden memnuniyet duyuyoruz. Şimdiye kadar tüm dünyada, işçilerin uluslararası birlik, dayanışma ve mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs, Türkiye'de ilk kez AK Parti iktidarlarımızın attığı cesur adımla, 'Emek ve Dayanışma Günü' olarak kabul edildi ve resmi tatil olarak ilan edildi.  İşçilerin, emekçilerin büyümesi Türkiye’nin büyümesidir. Bu düşünceyle istihdamı artırmak, işsizlik oranını düşürmek için AK Parti Hükümetlerimiz pek çok tedbiri, programı hayata geçirdi. Burdur’umuzda da 2. OSB’nin açılması için çaba gösterdik ve açılan OSB’mize yeni yatırımcıların gelmesi için çalışmalar sürdürmekteyiz. İşçilerimizin hakkının, hukukunun korunması doğrultusunda yapılacak her türlü samimi çalışmayı desteklemeye devam edecek; işçi ve emekçi kardeşlerimizle sonuna kadar kol kola, omuz omuza yürüyeceğiz. AK Parti 15 yıldır verdiği sözlerin tümünü yerine getirdiği gibi işçi kardeşlerimize verilen kadro sözünü de yerine getirmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle işçilerimizin ve tüm çalışanların 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, barış, sevgi ve kardeşlik duygularının artmasına vesile olacak, huzur dolu nice 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü temenni ediyorum.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Milletvekili, Bayram, Özçelik'in, 1, Mayıs, mesajı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı