Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 22:24
 
AK Parti İlçe Başkanından Burdur Valisi Şıldak'a "Vatandaşı Devlet düşmanlığına sevk etmeyin"
AK Parti Karamanlı İlçe Başkanı son dönemlerde yaşanan sıkıntıları dile getirerek Burdur Valisi Hasan Şıldak'a sosyal medyadan çağrı yaptı. "Vatandaşı Devlet düşmanlığına sevk etmeyin"
Siyaset Haberi
AK Parti İlçe Başkanından Burdur Valisi Şıldak'a

AK Parti Karamanlı İlçe Başkanı Ömür Karakaya sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.Karamanlı İlçe Başkanı Karakaya Burdur Valisi Hasan Şıldak'a seslenerek son dönemlerdeki uygulamalardan dolayı yaşanan sıkıntıları ifade ederek Vali Şıldak'a "Vatandaşı Devlet düşmanlığına sevk etmeyin" diye seslendi.

 

Karakaya sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta şu ifadelere yer verdi.

 

"Sayın Vali beye açık çağrımdır. Vatandaşı Devlet düşmanlığına sevk etmeyin lütfen.

Polis ve askerle vatandaşı karşı karşıya getirmek ne demektir.

Ülkemiz son günlerde tüm dünyada olduğu gibi zor günlerden geçiyor normalleşme sürecine girdiğimiz bı günlerde maalesef ki diğer illerde esnafın, çitçinin,nakliyecinin kısacası vatandaşın birazdaha rahat ve huzurlu hareket ettiğini görüyoruz.

Ama maalesef ki burdur da vali lik makamı vatandaşın esnafın ve çiftçinin derdine derman olmak yerine tam tersine zorluk çıkararak vatandaşı bezdirmiş durumda olduğunu görüyorum.

Sayın Valime çağrımdır ki birazcık esnafın çiftçinin ve vatandaşın derdini dinleyin.

İktidar partisinin bir ilçe başkanı olarak bu yapılanın çok büyük yanlış olduğunu biliyorum ve görüyorum ama maalesef elden gelen birşey olmadığının sadece vali beyin kurallarını uygulamak adına zorluklar çıkardığını gayet açık ve net olarakta fark ediyorum.

Sayın Valim ceza kesmek ticarete engel olmak beya zorluk çıkarmak sadece ve sadece vatandaşı devlet düşmanlığına sevk eder.Temennim odur ki önecelikli olarak esnaf temsilcileri , çiftçi temsilcileri ve vatandaşlarla görüşüp birazda olsa onların temennilerini göz önünde bulundurun"

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: AK, Parti, İlçe, Başkanından, Burdur, Valisi, Şıldak'a, "Vatandaşı, Devlet, düşmanlığına, sevk, etmeyin",
Yorumlar
Haber Yazılımı