İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kahvaltıda bir araya geldiler.
Kahvaltıda bir araya geldiler.
Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 12:57
 
AK Parti Burdur İl Başkan Mengi 5.000 m3'lük su deposunu inceledi.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, DSİ Burdur Şube Müdürü Vekili Ali Kılcı ve AK Parti Burdur İl Başkanı Yardımcıları Burdur İçme suyu İsale Hattı inşaatı işi kapsamında yapılan Yeni Hastane ile batı mahallelerin su ihtiyacını karşılayacak 5.000 m3'lük şehrin ikinci büyük su deposu inşaatında incelemelerde bulundu.
- Haberi
AK Parti Burdur İl Başkan Mengi 5.000 m3'lük su deposunu inceledi.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi,  DSİ Burdur Şube Müdürü Vekili Ali Kılcı ve AK Parti Burdur İl Başkanı Yardımcıları Burdur İçme suyu İsale Hattı inşaatı işi kapsamında yapılan Yeni Hastane ile batı mahallelerin su ihtiyacını karşılayacak 5.000 m3'lük şehrin ikinci büyük su deposu inşaatında incelemelerde bulundu.

 

5.000 m3'lük su deposu inşaatının hızla devam ettiğini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’ Hükümetimiz Burdur’umuzun içme suyu sorununu çözmek için bütün çalışmaları yapıyor. Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğünce yapımı tamamlanan Burdur içme suyu isale hattı işi ile 18 km uzunluğundaki isale hattı ve 10.000 m3 su deposu tamamlanarak Burdur Şehir Merkezimize yıllık 13 milyon m³ içme suyu verilmeye başlanmıştı. Şimdi ise ilerleyen süreçte de yeni yapılacak olan Burdur Devlet Hastanemizde su temini yapacak olan 5.000 m3’lük su deposu inşaatı serenler tepesi alt kısmında hızla devam ediyor. Aynı zamanda batı mahallelerimiz olan Atatürk Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Emek Mahallesi ve Armağan İlci Mahallesi ağırlıklı olarak su ihtiyacı buradan karşılanacak. Özellikle Yatırımımızın şehrimize kazandırılmasında Başta Cumhurbaşkanımıza, Dönemin Bakanı Veysel Eroğlu’na, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik, Yasin Uğur’a, DSİ Bölge müdürümüze, DSİ şube müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

Kaynak: Editör: Murat Korkmaz
Etiketler: AK, Parti, Burdur, İl, Başkan, Mengi, 5.000, m3'lük, su, deposunu, inceledi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı