Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 15:26
 
AK Parti Adayı Kurt yazılı bir açıklama yayınladı.
31 Mart yerel seçimleri için AK Parti'den aday gösterilen Kurt yazılı bir basın açıklaması yayınladı.
Siyaset Haberi
AK Parti Adayı Kurt yazılı bir açıklama yayınladı.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde AK Parti'den Burdur Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Deniz Kurt  yazılı bir basın açıklaması yayınladı.

 

Deniz Kurt seçim ofisinden gelen yazılı basın açıklaması şöyle ; 

 

Değerli Burdurlu Hemşerilerim ve Dava Arkadaşlarım,

 

Bilindiği üzere genel merkezimizin takdiri üzerine Burdur Belediye Başkanlığına aday oldum.  Adaylığımın kesinleştiği günden seçimlerin yapıldığı güne kadar bize destek olan dava arkadaşlarımızla birlikte son derece yoğun ve tempolu bir propaganda dönemi yaşadık. Öncelikle bu yoğun tempoda partime ve şahsıma, bizleri yalnız bırakmayarak çalışmalarda destek olan parti yönetimine,   partili, partisiz bütün arkadaşlarıma, oy veren ya da vermeyen Burdurlu hemşerilerimize teşekkür ediyor, kendilerine saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Hummalı çalışmalarımız sırasında bizleri yalnız bırakmayan seçim çalışmalarında emeği geçen herkesten ayrıca helallik istiyorum.

 

Seçimler hizmet yarışıdır. Bizler koltuklar için değil, milletimizin ve ilimizin çıkarları için mücadele eden Ak Parti'nin hizmet neferiyiz. Bugün Burdur Belediye başkanlığını alamasak da hedeflerimiz aynen devam etmektedir.  Küçük hesaplarla değil, büyük hedeflere doğru, tüm hemşerilerimizle birlikte yol almak için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da durmadan çabalayacağız. Güzel Burdur’umuza olan hizmet aşkımızı ve sadakatimizi, sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışarak ve inancımızı diri tutarak göstereceğiz.

 

Ben Deniz Kurt olarak, seçim sonucunun ilimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, seçilen arkadaşa başarılar diliyorum. Bu vesileyle Burdur Halkının hizmetine her zaman hazır olduğumu Güzel Burdur’umuzun hayrına olacak her türlü projede halkım adına destek olacağıma söz veriyorum. Tüm Burdur Halkını saygıyla selamlıyor, hepinizi Allah'a emanet ediyorum."

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: AK, Parti, Adayı, Kurt, yazılı, bir, açıklama, yayınladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı