Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 17:23
 
Ağlasun sadece Türkiye'nin değil Dünyanın göz bebeği olacak.
CHP İl Başkanı İzzet Akbulut 31 Mart yerel seçimleri için Merkez İlçe dahil olmak üzere gece gündüz demeden Burdur'un tüm ilçelerindeki adaylarına destek için koşturuyor.
İlçeler Haberi
Ağlasun sadece Türkiye'nin değil Dünyanın göz bebeği olacak.

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut 31 Mart yerel seçimleri için Merkez İlçe dâhil olmak üzere gece gündüz demeden Burdur'un tüm ilçelerindeki adaylarına destek için koşturuyor.

 

Akbulut geçtiğimiz gün Burdur'un turizm merkezlerinde biri olan Ağlasun ilçesinde CHP'li Belediye Başkan Adayına destek için Ağlasun'a gitti.

 

İl Başkanı Akbulut Belediye Başkan Adayı Fevzi Kasap'ı da yanına alarak Ağlasun seçmeninin tek tek kapısını çaldı. Seçmenler ve Ağlasunlu vatandaşlarla bir araya gelen Akbulut ilçe merkezinde açık olan iş yerlerini de ziyaret ederek Adayı Fevzi Kasap'a oy istedi.

 

Akbulut ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada "Son yıllarda AKP'nin yanlış ekonomi ve tarım politikaları yüzünden ne yazık ki vatandaşımız çok zor durumda.Ağlasun’lu vatandaşlarımız Ağlasun’un bol ve verimli topraklarını bırakı başka tarım bölgelerine tarım işçisi olarak gitmek zorunda kalıyor. Belediye Başkanlığını kazanmamız durumunda boş, ekilmeyen ve atıl durumda olan tüm tarım arazilerini Ağlasunlu vatandaşlarımızı Belediye olarak destekleyerek üretime yönlendireceğiz. Bunun yanında Esnafımızın hali içler acısı. Ağlasun ilçemiz Sagalassos gibi dünyaca ilgi gören ve bilinen bir antik kenti içinde barındıran turizm noktamız. Fakat ne yazık ki hak ettiği değeri alamıyor, göremiyor. Fevzi Başkanımızı Ağlasun Belediyesine seçtiğimiz ilk gün Sagalossos tanıtımı, yerli ve yabancı turistlerin bu antik kente akın ederek turizmi canlandırmak adına Ağlasun'u hak ettiği yere taşımak için vekilimiz, Burdur Belediye başkanımız ve diğer ilçelerdeki belediye başkanlarımızla birlikte var gücümüzle çalışacağız. Ağlasun bizim için çok önemli" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Ağlasun, sadece, Türkiye'nin, değil, Dünyanın, göz, bebeği, olacak.,
Yorumlar
Haber Yazılımı