Haber Detayı
20 Nisan 2018 - Cuma 16:39
 
4 yıldır sizlere hizmet etmeye gayret ettik , hizmet etmeye de devam edeceğiz.
Burdur belediye Başkanı Ecz.Ali Orkun Ercengiz servis minübüsçileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Diğer Haberi
4 yıldır sizlere hizmet etmeye gayret ettik , hizmet etmeye de devam edeceğiz.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Servis Minibüsçüleriyle, sabah kahvaltısında bir araya gelerek hem minübüsçilerin sıkıntılarını dinledi hemde güncellemeler hakkında bilgi verdi.

 

Burdur Belediyesi İstasyon Park Restoranda gerçekleştirilen kahvaltıya Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Başkan Yardımcısı Ali Say, Şoförler ve Otomobilciler Başkanı Durmuş Ceylan, Zabıta Müdürü Şaban Kırcı ve Minibüsçüler katıldı.

 

Programda konuşan Başkan Ercengiz, “Biz 4 yıldır görevdeyiz. Yaklaşık 4 yıldır da birlikte çalışıyoruz. Seçim arifesinde verdiğimiz bir takım sözleri de yapmaya gayret gösteriyoruz. Tabi her seçim öncesinde siyasetçiler bir takım vaatlerde bulunur ve bu vaatleri yerine getirmek üzere vatandaştan hem oy hem de yetki ister. Biz geçen 4 yıl içerisinde elimizdeki olanaklar ölçüsünde Belediyenin kaynakları ve Burdur Belediyesinin bütçesi bize izin verdiği ölçüde sizlere hizmet etmeye, sizler gibi tüm Burdur’a hizmet etmek için gayret ettik. Gayret etmeye de devam edeceğiz. Yeni bir sektör Burdur için uzun bir geçmişi olmayan bir sektör tabi ailelerin evlatlarını okullarda okutması ve çalışan eşlerin olması nedeniyle de bu bir sektör haline geldi. Bu sektöründe kendine göre bir takım sorumlulukları ve sıkıntıları var. 3 defa Meclisimize gelerek sizlerden gelen talepler doğrultusunda C Plakalarla ilgili bir takım güncellemeler yaptık. Hem sizden hizmet alan tarafı düşünen hem de sizleri düşünen aynı zamanda bunun denetlemesini ve halka doğru hizmet götürülmesini planlayarak yönetmelikleri düzenledik. İhtiyaçlar doğrultusunda önümüzdeki süreçte bu yönetmelikler tekrar güncellenecektir. Yoğun katılımızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: 4, yıldır, sizlere, hizmet, etmeye, gayret, ettik, ,, hizmet, etmeye, de, devam, edeceğiz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı